Wróć do Produktu
Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy Konsumenta

1. Konsument, który zawarł ze Sprzedawcą umowę na odległość, ma prawo odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od dnia objęcia w posiadanie kupionych rzeczy.Towar nie może nosić śladów użytkowania, obowiązkowym jest dołączenie paragonu, etykiety oraz informacji o odstąpieniu od umowy. W niniejszej informacji należy podać nr zamówienia oraz nr konta do zwrotu. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.

Wyjątki od zwrotów

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy zawartej w wyniku sprzedaży produktu nieprefabrykowanego (wszystkie zakładki produktowe za wyjątkiem “Dostępne od ręki"). Tutaj zgodnie z art. 38 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

W związku z powyższą ustawą rzeczy posiadające status DOSTĘPNE NA ZAMÓWIENIE nie podlegają zwrotowi. Odzież i akcesoria posiadające ten status szyte są po zamówieniu przez klienta, po wybraniu przez niego odpowiedniego rozmiaru. 

Zwrotom podlegają produkty dostępne w dziale "DOSTĘPNA OD RĘKI"  oraz produkty marki CONDOR, które mamy na stanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl