E7EA0971-7A0A-43A0-8186-6FBC036761DE.jpeg
  • promocja

Komplet jednorożce - czapka i chusta

147,91 zł 184,89 zł 147.91
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 147,91 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
Produkt KAŻDORAZOWO SZYTY NA ZAMÓWIENIE - SPRAWDŹ KONIECZNIE NASZE WYMIARY!
CZAS DOSTAWY 3-10 dni.
Podoba Ci się nasz produkt, ale chciałabyś/chciałbyś coś zmodyfikować? A może nie ma odpowiedniego rozmiaru?
Napisz do nas, może uda nam się spełnić Twoje oczekiwania :)

Opis

Cudowny, jednowarstwowy komplet wiosenno - jesienny dla Księżniczki. Komplet - czapka i chusta, wykonany jest z najwyższej jakości materiałów  -  mięciutki i milutki.

Wymiary chusty:
55x25 - na rzep
65x30
80x40

Gramatura materiału: dresówka 240 g/m2.

Skład materiału: dresówka 92% bawełna, 8% elastan.

Podoba Ci się nasz produkt, ale chciałabyś/chciałbyś coś zmodyfikować? Napisz do nas, może uda nam się spełnić Twoje oczekiwania:)

Termin realizacji do 6 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty na koncie w przypadku przedpłaty lub od złożenia zamówienia w przypadku pobrania. Jednakże dokładamy wszelkich starań, by zamówienie zostało zrealizowane jak najszybciej:)

Serdecznie zapraszamy!

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl